Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις Ιππασία Wind surfing Κατάδυση Ψάρεμα Κανό Πεζοπορία |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything Saint Philip με 2 υπνοδωμάτια είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 4 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, 4 χλμ. από το Αρχοντικό Sunbury Plantation. Το διαμέρισμα 79 τ.μ. Έχει θέα στον κήπο, και εγγυάται την ασφάλεια των επισκεπτών παρέχοντας θυρίδα ασφαλείας.
Marizayra's Sanctuary βρίσκεται σε απόσταση 20 λεπτών με τα πόδια.
Το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για να εξασφαλίσει την άνεση σας. Στο μπάνιο επίσης υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, μπουρνούζια και πετσέτες.
Το κατάλυμα έχει κουζίνα εξοπλισμένη ηλεκτρικό βραστήρα, ψυγείο και γυάλινα σκεύη για την άνεσή σας. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Grantley Adams σε 15 λεπτά με αυτοκίνητο. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει βεράντα όπου οι επισκέπτες μπορούν να χαλαρώσουν.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Grantley Adams10 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Χρηματοκιβώτιο
- VIP check-in/ -out
- Γρήγορο check-in/ -out
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανιχνευτές καπνού
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Κήπος
- Wind surfing
- Κατάδυση
- Κανό
- Πεζοπορία
- Ιππασία
- Ένα γήπεδο τέννις
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση αυτοκινήτου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Χώρος ενδυμασίας
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Επιτραπέζια παιχνίδια
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything;
Η τιμή κράτησης στο το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything αποτελεί 110$. - ❓
Στο το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything έχει πάρκινγκ;
Το το Cozy Modern Upstairs 2 Bed A/C Apt Near 2 Everything παρέχει ιδιωτική στάθμευση.